"tea"

Site içerisinde arama sonucu 7 sonuç bulundu.

Elif Minder, 2000 yılından  itibaren minder, şezlong minder, armut minder, tente, çadır, branda, koltuk kılıfı, masa örtüsü, sandalye kılıfı, mobilya koruma kılıfı, yer minder imalatı yapmaktadır. Polyester kumaş, pamuklu kumaş, saten kumaş, emperteks kumaş, akrilik kumaş satışı yapmaktayız. Keyifli mekanlar için koleksiyonunda çok fazla çeşit bulunduran Elif Minder, her yeni yılda, yılın modasına uygun, teras, balkon, bahçe, havuz başı ve  iç mekan ürünleriyle hizmetinizdedir. Bunun yanında akrilik dış mekan kumaşları, minder, şemsiye, salıncak ve egzotik aksesuar alanlarında da mobilyaları destekleyecek hizmetler ve ürünler sunmaktadır. Kaliteli ürünlerin, uygun fiyatlarla sunulduğu farklı ve dinamik yapısı ve yılların deneyimine sahip güler yüzlü ekibi ile Elif Minder sizleri mağazasında ağırlamaktan keyif duyacaktır.


Detail

Sunbrella kumaşı küf büyümesini desteklememekle birlikte, kumdan çıkarılamazlarsa kir ve diğer maddeler üzerinde küf olabilir.

  • 1 su bardağı çamaşır suyu, 1/4 su bardağı hafif sabun ve 1 galon su karıştırın.
  • Lekelenmiş alanı karışıma 15 dakika boyunca yerleştirin.
  • Bir süngerle, havluyu temizleyin veya çok yumuşak bir fırça ile bölgeyi hafifçe ovun.
  • Kalıntıları temizlemek için iyice durulayın.
  • Kumaşınızın kurumasına izin verin.
* Eğer leke ve / veya küf şiddetliyse, çamaşır suyu miktarları arttırılabilir. Bkz Sunbrella Leke tablosu belirli lekeleri çıkarmak için. Sunbrella kumaşının etrafında bir çamaşır suyu karışımı kullanırken, alanı korumaya dikkat edin. Çamaşır suyu, Sunbrella dışı kumaşları boyayabilir. Ayrıca, tüm çamaşır suyu ve sabun artıklarını gidermek için Sunbrella kumaşlarınızı tamamen yıkayın. Buna ek olarak Sunbrella kumaşları hızlı bir şekilde kurumalarından ötürü kurumaya gerek duymazlar. Kırışıklıklarınız varsa, "sentetik kumaş" ısı ayarına sahip bir demir kullanın. Aksi takdirde, güneşlik kumaşlarınızda buhar ayarlı buharlı ütü veya ütü kullanmamanız önerilir.


Detail